1 troy ounce zilveren munt Britannia 2022
De 1 troy ounce zilveren Brittania 2022 munt is geslagen in 31,103 gram puur zilver (99,9%). De Britannia munten worden uitgegeven door de Royal Mint uit Engeland en kennen dit jaar een verbetering van de munt zodat deze moeilijker na te maken zijn. De vier veiligheidsfeatures worden hieronder verder uitgelicht.
€25.50Nieuwe zilveren Maple Leaf munt 2022
Zilveren Maple Leaf munt 2022 (nieuw geslagen). Deze munten zijn voorzien van een nieuw veiligheidsembleem. De zilver Maple Leaf bevat 1 troy ounce puur zilver en is wereldwijd goed verhandelbaar. De zilveren Maple Leaf munt is de zuiverste munt: 99,99% puur zilver.
€26.80
Umicore 1 troy ounce goudbaar met certificaat
Umicore goudbaren van 1 troy ounce met certificaat van echtheid. Elke goudbaar weegt 1 troy ounce (31,103 gram) en is geslagen in 99,99% puur goud
€1,827.001 troy ounce gouden Maple Leaf munt 2022
Nieuwe Gouden Maple Leaf munten, jaargang 2022. De gouden Maple Leaf munten voorzien van een extra veiligheidsfeature. De Maple Leaf bevat 1 troy ounce puur goud en dit is de meest populaire gouden munt. Wij leveren nieuwe munten van 2022 in oorspronkelijke verpakking en perfecte conditie.
€1,860.00
Zoals eerder aangekondigd is The Silver Mountain sinds kort gevestigd op de Wilhelminalaan 3 te Baarn. In de discussies onder deze aankondiging werd het idee geopperd om binnenkort een openingsborrel of een bloggersavond te organiseren en dat lijkt ons ook een goed idee.
Vandaar dat we hierbij een aantal data voorstellen waarop dit zou kunnen plaatsvinden. We verzoeken de geinteresseerden om in de poll hieronder aan te geven op welke dag het zou schikken (meerdere antwoorden invullen is mogelijk), zodat we een dag kunnen prikken die voor de meesten haalbaar is. Gratis entree, wij zorgen voor een hapje en een drankje.
We gaan ervan uit dat we de borrel in de avond organiseren en dan is het mogelijk om binnen te lopen van 18.00 tot 21.00. Afhankelijk van de interesse kunnen we dit begin maart inplannen en anders doen we het later in het jaar. Nadere informatie volgt nog bij voldoende interesse. Wellicht tot binnenkort!?
Wanneer gaan we borrelen?
Total Voters: 29
Onze locatie:
Wilhelminalaan 3
3743 DB Baarn