Nieuwe zilveren Maple Leaf munt 2020/2021
Zilveren Maple Leaf munt 2020/2021 (nieuw geslagen). Deze munten zijn voorzien van een nieuw veiligheidsembleem. De zilver Maple Leaf bevat 1 troy ounce puur zilver en is wereldwijd goed verhandelbaar. De zilveren Maple Leaf munt is de zuiverste munt: 99,99% puur zilver.
€25.10
Goudbaar 1 troy ounce Umicore met certificaat
Umicore goudbaren van 1 troy ounce met certificaat van echtheid. Elke goudbaar weegt 1 troy ounce (31,103 gram) en is geslagen in 99,99% puur goud
€1,589.00
Sinds 19 juni 2012 is The Silver Mountain in het bezit van een vergunning van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) voor het aanbieden van beleggingsobjecten. Hiermee stellen wij onze klanten in staat om, naast fysiek goud en fysiek zilver aan te kopen en te verkopen, uw edelmetalen laagdrempelig en veilig op te slaan. Opslaan bij onze partner Amsterdam Safe is nu namelijk al mogelijk bij bestellingen vanaf €10.000,-.
The Silver Mountain heeft de AFM vergunning aangevraagd om de zichtbaarheid van haar professionaliteit en betrouwbaarheid te vergroten en onafhankelijk te toetsen. Met het verkrijgen van de AFM vergunning zet The Silver Mountain een grote stap als uw solide partner in de edelmetaalbranche. Lees hier meer over de vergunning.
Nu opslag v.a. €10.000,-
Amsterdam Safe is onafhankelijk, veilig en uw edelmetaal is volledig verzekerd tegen confiscatie. Ook bied Amsterdam Safe voordelen voor het opslaan van BTW vrij zilver.
Hier kunt u alle informatie vinden over de opslag bij Amsterdam Safe.
Bewaart u uw goud en zilver thuis?
Uw edelmetalen zijn belangrijk, maar het veilig bewaren hiervan is evident.
Contact
Heeft u vragen? De medewerkers van The Silver Mountain staan u graag te woord.
Op werkdagen van 9.00 tot 18.00 uur:
Tel: 020 – 6589552
E-mail: info@thesilvermountain.nl
Postadres: Pelikaanweg 8, 1118DX Schiphol